ЦЕНТР УКРАЇНСЬКИХ ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

pixel

Приватна установа «Центр українських правових досліджень» - ЦУПД - це дослідницький аналітичний центр з неприбутковим статусом, заснований у червні 2021 р. Постійним виконавчим органом ЦУПД є Правління, яке складається з п'яти осіб. Керівником Установи є Голова Правління. Контрольні функції щодо діяльності ЦУПД відповідно до законодавства та Установчого Акту здійснює Наглядова Рада.


Метою Центру є здійснення наукових досліджень у сфері права, сприяння розвитку юридичної освіти та просвіти.


Бачення - в Україні впроваджено цінності правової держави, закони є справедливими, держава забезпечує й захищає права людини, українські громадяни активно впливають на державну політику.


Цінності ЦУПД - наукова доброчесність, неупередженість, професійність.

Наглядова рада

pers-photo

Ірина Селіванова, кандидатка юридичних наук, доцентка, авторка понад 150 наукових статей із господарсько-правових питань, співавторка підручника «Корпоративне право», науково-практичних коментарів Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна».


З 1982 року по 2021 рік працювала в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, пройшовши кар'єрний шлях від лаборантки до доцентки кафедри господарського права цього університету. З листопада 2021 року працює науковим співробітником Науково -дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН. Наукову та викладацьку діяльність поєднує з юридичною практикою - працює радником юридичної компанії ILF.


Ірина Селіванова стажувалась в Університеті штату Делавер (Ньюарк, США, 1998 р.), у Темз-Веллі Університеті (Лондон, Великобританія, 1998 р.) Інституті конституційної та законодавчої політики Центрально-Європейського Університету (Будапешт, Угорщина, 1996 р.). З 2000 по 2002 рік була експертом програми Агентства США з міжнародного розвитку АРД/Чеккі «Регуляторна реформа в Україні».


Напрями наукових досліджень і інтересів: інвестиційне, приватизаційне, корпоративне законодавство та практика його застосування; правові форми використання державного (комунального) майна у господарській діяльності, державно – приватне партнерство, трансформаційні процеси в українській медицині.


pers-photo

Ліліана Тимченко - доцентка, голова департаменту права, політичних та економічних наук Європейського гуманітарного університету (Вільнюс, Литва). Вона має диплом спеціаліста з права Державного університету Молдови (1994) та диплом доктора права Міжнародного незалежного університету республики Молдови (1998).


Її наукові інтереси зосереджені на боротьбі з тероризмом, захисті прав людини, визнанні держав у міжнародному праві, методиці викладання міжнародно-правових дисциплін та методології наукових досліджень.


Вона була запрошеним професором у Школі права Rutgers (Ньюарк, Нью-Джерсі, США); Yale International and Area Studies (Нью-Гейвен, Коннектикут, США); юридичному факультеті Женевського університету (Женева, Швейцарія); Вищій школі менеджменту в Барселоні (Барселона, Іспанія).


Варто відзначити чотири роки її активної участі у  Проекті громадянської освіти (США, Угорщина) з відповідальністю за поширення демократичних цінностей через викладання та організацію міжнародних заходів для викладачів і студентів, таких як конференції, навчальні суди, круглі столи.


Останніми роками Ліліана активно займалась експертною діяльністю у складі Науково-консультативної ради Вищого адміністративного суду України та Комісії з питань правової реформи при Президентові України.